Cześć!

Cześć! Mam na imię Iza i jestem dietetyczką!

Pięcioletnie studia dietetyczne pozwoliły mi zdobyć fundamentalną wiedzę w zakresie żywienia i fizjologii ludzkiego organizmu. Natomiast lata szkoleń, ukształtowały to, co wiem teraz i jak pracuję.

Jestem zwolenniczką rozsądnego podejścia do dietetyki, bez niepotrzebnych wykluczeń i restrykcji. Jednocześnie kładę szczególny nacisk na fakt, że każdy z nas jest inny i mimo podobnych problemów, strategie ich rozwiązywania nie są uniwersalne. 

Pomogę Ci ustalić konkrety plan, bez błądzenia w oceanie sprzecznych informacji na temat diety i suplementacji.

Czy któraś z poniższych rzeczy Cię dotyczy?

A oprócz tego:

Jeśli choć jedno zagadnienie dotyczy Ciebie, jesteś się w odpowiednim miejscu!Miejscu, w którym zapobiegamy, szukamy równowagi i identyfikujemy przyczynę problemów.


Moje doświadczenie w pracy dietetyka i dietoterapeuty oraz zdobyta wiedza, pozwala mi efektywnie pomagać osobom równie zagubionym jak Ty.


Poznaj moją historię!

poznajmy się!

Jestem Iza!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. 

Od ponad 6 lat pracuję jako dietetyk. Szeroko rozumianą dietoterapię opieram o analizę aktualnego stan zdrowia, zgłaszane dolegliwości, wyniki badań laboratoryjnych oraz historię zdrowotną.  Uważam, że zmiany w diecie, oraz szeroko pojętym stylu życia na prawdę mogą wiele!
 Chętnie współpracuję z innymi specjalistami, by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną. 

Nieustannie edukuję się w zakresie analizy badań laboratoryjnych, medycyny mitochondrialnej, żywienia, suplementacji, dietetyki klinicznej i sportowej oraz medycyny funkcjonalnej.

Poza dietetyką, uwielbiam ruch w każdej postaci (no prawie każdej, do biegania jeszcze nikt mnie nie przekonał), regularnie trenuje CrossFit.

Dlaczego warto ze mną pracować?


Wiedza i doświadczenie

Jako dietetyk pracuję od pod 6 lat


Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam w aspektach analizy badań laboratoryjnych, medycyny funkcjonalnej, medycyny mitochondrialnej, żywienia oraz suplementacji.

Indywidualne podejście

Każdy z nas jest inny i nawet jeżeli zmagamy się z podobnymi problemami, to strategia ich rozwiązywania nie będzie taka sama. 
Nie działam na schematach. 

Jesteś Ty i ja. 


Słucham, analizuje, proponuje, pomagam

Edukacja i nauka

Chcę Ci pokazać, jak niesamowity wpływ na zdrowie i samopoczucie mają aktywność fizyczna i zmiany w stylu życia oraz odżywianiu

Chcę Cię nauczyć, na co zwracać uwagę, na jakie pułapki uważać i w co nie warto inwestować Twoich pieniędzy, czasu i zdrowia

Szczerość i bezkompromisowe podejście


Mówię to, co trzeba powiedzieć, abyśmy mogli razem działać na rzecz poprawy stanu zdrowia. 


Nie ma miejsca na tabu ani unikanie trudnych tematów. 


Przekazuje tylko konkretne i klarowne informacje, które mogą pomóc

pozaj opinie

Oni zadbali już o swoje zdrowie razem ze mną!

opinie o współpracy Dietetyk kliniczny, Izabela Ślusarczyk, dieta online, konsultacja dietetyczna online, dietetyk kliniczny, dietetyk myślenice, skuteczna dieta dla,
opinie o współpracy Dietetyk kliniczny, Izabela Ślusarczyk, dieta online, konsultacja dietetyczna online, dietetyk kliniczny, dietetyk myślenice, skuteczna dieta dla,
Dietetyk kliniczny, Izabela Ślusarczyk, dieta online, konsultacja dietetyczna online, dietetyk kliniczny, dietetyk myślenice, skuteczna dieta dla,

certyfikaty

Szukasz specjalisty? Jako dietetyk kliniczny wiem, jak ważne jest nieustanne pogłębianie wiedzy. Wzięłam udział w ponad 30 dodatkowych szkoleniach i kursach, a w planach mam kolejne.

Shopping Cart
Scroll to Top
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner