Najczęściej zadawane pytania

Przygotowanie do analizy składu ciała oraz informacje o samym badaniu: POBIERZ

Lista sugerowanych badań przed pierwszą konsultacją oraz informacje jak należy prawidłowo się do nich przygotować: POBIERZ

Zasady współpracy: POBIERZ 

Tak. Wykup konsultację jednorazową i zarezerwuj termin. Wypełnij dokumenty (analiza zdrowotno-żywieniowa oraz dzienniczek) oraz wyślij badania na maila gabinet.izidieta@gmail.com na 5 dni przed spotkaniem

Tak, można zakupić przez sklep przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego (szukaj pod „Jadłospis żywieniowy”). Jednak, jeżeli jesteś nowym pacjentem, konieczna będzie wcześniej konsultacja jednorazowa.

Plan żywieniowy jest również element 5-tygodniowej współpracy w pakiecie Premium

Do 7 dni roboczych po konsultacji

Tak. Cena pakietu ustalana jest indywidualnie

Konsultacja jednorazowa/ wstępna trwa zazwyczaj 60-90 minut

Konsultacja kontrolna do 40 minut.

Od momentu wysłania przeze mnie pdf ze zaleceniami, planem suplementacyjnym i polanem żywieniowym (jeżeli nasza współpraca obejmuje jadłospis)

Łączymy się za pośrednictwem Google Meet.
Jeżeli nie czujesz się komfortowo w wideorozmowach, spotkanie może odbywać się bez włączania kamerki lub w formie rozmowy telefonicznej (do uzgodnienia) lub opcjonalnie poprzez wymianę e-maili (skontaktuj się ze mną wcześniej gabinet.izidieta@gmail.com)

Minimalnie 5 dni przed spotkaniem należy uzupełnić wymagane dokumenty oraz przesłać wyniki badań (konsultacja jednorazowa/ wstępna oraz kontrolna). 

Warto przygotować sobie listę pytań, na których poznać odpowiedź na konsultacji wstępnej/jednorazowej.
Konsultacja stacjonarnie – sprawdź jak dojechać oraz przeczytaj informacje o analizie składu ciała 

Konsultacja online – po zarezerwowaniu terminu na maila dostaniesz zaproszenie do spotkania na Google Meet (kliknij w link w celu połączenia się na konsultację).

Jeżeli zależy Ci na konsultacji przez WhatsApp, poinformuj mnie o tym wcześniej mailowo i prześlij numeru telefonu.

Tak, konsultację możesz przełożyć na inny termin lub odwołać nie później niż 24h przed planowanym terminem. 

Konsultację można przełożyć tylko raz i nowa data jest wyznaczana według aktualnych wolnych miejsc w kalendarzu.


Jeżeli odpowiednio wcześnie nie poinformujesz mnie o odwołaniu wizyty lub nie przyjdziesz na wizytę, zostaną zwrócone Ci pieniądze w wysokości 65% opłaty za usługę. Z racji wykonanej przez mnie już pracy i związanych z tym kosztów (m.in. dokładne zapoznanie się z formularzem zdrowotno-żywieniowym, analiza dostarczonych badań oraz dzienniczka).

Oczywiście nie wszystko możemy przewidzieć i rozumiem wypadki losowe oraz brak możliwości szybkiego kontaktu ze mną. Jeżeli się ze mną skontaktujesz i wyjaśnisz sytuację, spróbujemy znaleźć sposób jak wspólnie to rozwiązać.

Każdej osobie, która skorzysta z jednorazowej/wstępnej konsultacji dietetycznej przysługuje możliwość wysłania w ciągu dwóch tygodni jednego maila zbiorczego z pytaniami dotyczącymi wysłanych zaleceń.

Wykupując pakiet STANDARD w ciągu 5 tygodni możesz wysłać łącznie dwa zbiorcze e-maile z dodatkowymi pytaniami 

Natomiast decydując się na pakiet PREMIUM oraz podczas okresu przedłużenia współpracy, w ciągu 5-tygodniowej współpracy możesz kontaktować się ze mną mailowo cały czas. 


 

Nie, proszę o kontakt wyłącznie drogę mailową.
Dodatkowy kontakt jest możliwy po wykupieniu dostęp do aplikacji Alloweat (poza współpracą) wraz z płatną opcją chatu ze mną (odpowiadam na pytania do 48h). 


Jeżeli wprowadzisz chociaż część zaleceń w życie, jeśli będziesz miał/miała nowe badania lub potrzebujesz się skontaktować, masz do mnie pytania. 

Konsultacja kontrolna powinna się odbyć nie później niż 3-4 miesiące od momentu przekazania przez mnie zaleceń.

Nie są konieczne do odbycia konsultacji wstępnej/ jednorazowej. Jednak należy brać pod uwagę, że pewne aspekty zaleceń będą wyłącznie ogólne. Otrzymasz dostosowane zalecenia zarówno w aspekcie żywienia i stylu życia oraz porady dotyczące problemu z jakim się zgłaszasz.
Do zaproponowania zindywidualizowanego planu suplementacji, określenia niedoborów i zaplanowania terapii, badania będą niezbędne. Dalsza współpraca będzie wymagała ich wykonania

Najczęściej pomagam w takich jednostkach jak: insulinooporność, hipoglikemia, zaburzenia lipidogramu, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, zapalenie żołądka, Helicobacter pylori, refluks, przerost grzybiczy, pasożyty. Zajmuję się również żywieniem osób zdrowych – dieta redukcyjna i standardowa.

Nie zajmuję się dziećmi. Nie współpracuje z weganami, zawodowymi sportowcami, osobami w trakcie/ po leczeniu onkologicznym, po operacjach bariatrycznych. Nie zajmuję się żywieniem w chorobach nerek, zaburzeniach odżywiania, cukrzycy typu 1, przy nietolerancji na nikiel, alergii na salicylany, fenyloketonurii, mukowiscydozie.

Masz wątpliwości, czy mogę Ci pomóc. Napisz do mnie: gabinet.izidieta@gmail.com lub przez formularz kontaktowy na stronie

W takim przypadku należy odbyć konsultację jednorazową, a później korzystać wyłącznie z zakupu zindywidualizowanego planu żywieniowego (w sklepie pod nazwą „Jadłospis żywieniowy). Jest to usługa ograniczona w danym miesiącu, dlatego najlepiej 1-2 tygodnie przed planowanym zakupem daj znać mailowo o takim zamiarze. 


Możesz się do mnie odezwać na maila (formularz kontaktowy na stronie), przygotuję indywidualną wycenę.

Pracuję w określonych godzinach w tygodniu i takie terminy są udostępniane. Możliwe, że pasująca godzina została już po prostu zarezerwowana. Warto obserwować kalendarz.

* Niekiedy udostępniam możliwość dodatkowych terminów poza godzinami mojej pracy lub w weekend. Natomiast jest to dodatkowo płatne i nie zawsze możliwe, ze względu na ograniczoną możliwość przyjęcia większej ilości pacjentów. Jeżeli zależy Ci na innym terminie, zawsze możesz do mnie napisać tutaj: gabinet.izidieta@gmail.com. Dam znać, czy aktualnie taka opcja wchodzi w grę.

W ramach współpracy taka opieka przysługuje wyłącznie we współpracy PREMIUM oraz przedłużeniu współpracy. 
Możesz natomiast skorzystać z opcji chatu w aplikacji. Usługa płata dodatkowo 99 zł / miesiąc, odpowiadam maksymalnie do 48h.
Jeżeli masz pytania, zawsze możesz skorzystać z konsultacji kontrolnej.

W ramach współpracy taka opieka przysługuje wyłącznie we współpracy PREMIUM oraz przedłużeniu współpracy. 
Możesz natomiast skorzystać z opcji chatu w aplikacji. Usługa płata dodatkowo 99 zł / miesiąc, odpowiadam maksymalnie do 48h.
Jeżeli masz pytania, zawsze możesz skorzystać z konsultacji kontrolnej. 

– Jak utrzymać dostęp do aplikacji po zakończeniu współpracy lub testować samodzielnie aplikację?

Jest to opcja płatna. Do wyboru dostęp na 1 miesiąc, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. W zależności od funkcji aplikacji z których chcesz korzystać, cena jest inna. Poniżej znajdziesz warianty cenowe.

Podstawowy:

– Dostęp do swojego planu (z czasu naszej współpracy)

– Swobodna wymiana posiłków

– Możliwość bieżącego monitorowania swojego zapotrzebowania kalorycznego oraz makroskładników

– Tworzenie interaktywnej listy zakupów 

– Możliwość dodawania własnych przepisów

Na 1 miesiąc: 19 zł 

Na 6 miesięcy: 102 zł

Na 12 miesięcy: 209 zł

Rozszerzony:

– Funkcje z dostępu podstawowego

– Dostęp do stale powiększającej się bazy przepisów (ponad 6000 przepisów)

Na 1 miesiąc: 39 zł

Na 6 miesięcy 210 zł

Na 12 miesięcy: 429 zł 


 

Opcja dodatkowa: 
Możliwość korzystania z chatu ze mną przez aplikację, opcja płatna 99zł / miesiąc. Kontakt stały, odpowiadam do 48h (zwykle szybciej). 


Jeżeli jest zainteresowany/ zainteresowana napisz tutaj: gabinet.izidieta@gmail.com 

Shopping Cart
Scroll to Top
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner